basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Bezdrátový reproduktor Sony SRS-XB20

Designový přenosný bezdrátový reproduktor SRS-XB20 s technologií Bluetooth od japonské společnosti Sony se stane vaším nepostradatelným přítelem. Bezdrátový reproduktor se světly produkuje ohromující zvuk s vysokým rozlišením a je vybaven technologií pro kvalitní a výrazné zvuky hlubokých tónů. Reproduktor je v nabídce v pěti trendy barvách.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů