basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Designové Realme 5 překoná všechna vaše očekávání

Zbrusu nový holografický design, nesmrtelná baterka a 4 foťáky – to zní jako solidní výbava. Ačkoliv patří Realme do nižší střední třídy, má svému uživateli hodně co nabídnout. Fialové i modré provedení smartphonu se chlubí zády s netradičními tvary drahokamů a mění své odlesky dle úhlu a světla. Působivé snímky pořídíte díky 4 fotoaparátům vybavených nejmodernějšími funkcemi. 8jádrový procesor Snapdragon 665 vám zaručí svižné reakce, radost udělá také 4GB RAM spolu se 128GB pamětí.

To nejlepší jsme vám ale ještě pořád neřekli. Je to skvělá baterie o kapacitě 5 000 mAh, která s vámi zvládne i několik dnů na jedno nabití. No a čtečka otisků prstů na zádech telefonu je přímo blesková a 100% spolehlivá. Bohatá výbava za opravdu nízkou cenu, to je Realme 5! Jdete do něj?


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů