basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Ponoř se do příběhu Death Stranding! Co je mezi životem a smrtí?Konečně zažiješ dlouhé roky očekávaný příběh, o kterém doteď všichni jenom spekulovali. Hra Death Stranding na Playstation 4 od známého autora Hidea Kojimu je už v prodeji! Co pro tebe tvůrce nachystal? Dobrodružství plné hororu, akce a snahy o přežití! Přesně to a mnohem víc tě zastihne v průběhu akční výpravy. Zjisti důležitou úlohu dítěte, mysli na spojení světa živých a mrtvých a především se nenech od cíle odradit nadpřirozenými bytostmi! Zachráníš existenci před zničením?

Staň se Samem Bridgesem, kterého hraje známý Norman Reedus! Hereckými výkony tě ve hře ohromí i Mads Mikkelsen, Léa Seydouxová, Margaret Qualleyová, Guillermo del Toro nebo Tommie Earl Jenkins a mnozí jiní.

Chceš se ještě přesvědčit? Vortex a Zing.cz dávají hře hodnocení až 10/10, Games.cz a Doupě.cz 9/10. Nečekej, kup si hru Death Stranding nebo výhodné balení PS4 s touto hrou za super cenu a hrej!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů