basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Klep, klep. Kdo je tam? Akce na PlayStation 4 Pro, co plní sny!Neváhej, otevři dveře úžasným herním skvostům i ty a staň se hrdinou her se skvělou AKCÍ na konzoli PlayStation 4 Pro! Těšíš se na nové tituly, které opět posunou herní zážitek o krok dopředu a obohatí svět her či tvé volné chvíle? Tak se na ně připrav pořádně, profesionálně a co nejdřív, protože tě čeká pořádná dávka dobrodružství na nejprodávanější konzoli světa PlayStation 4 Pro v akci už od 7 990 Kč!

Sleva na PlayStation 4 Pro platí do 29. 2. 2020!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů