basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Rozehraj to s FIFA 20 na novém Playstationu 4Konečně je to tady! Nový Playstation 4 je tenčí, elegantnější a s větším pevným diskem. Zvládne více her a tebe čeká víc zážitků. Do ruky ti padnou dva skvělé ovladače Dualshock 4, se kterými budeš ještě lepší hráč a tvůj požitek bude reálnější. Čeká tě i vcelku nová FIFA 20, se kterou se vrátíš z velkého stadionu zpět tam, kde fotbal začal… do ulic! Staň se hvězdou hřiště a poraz každého, kdo ti bude stát v cestě za vítězstvím! Nový Playstation 4 je intuitivnější a nabízí ti jedinečnou herní atmosféru se skvělou grafikou HDR. Neunikne ti žádný detail a nezmeškáš žádnou šanci na skórování. Sdílej svoje úspěchy naživo a hraj s kámoši v multiplayer režimu na Share Play. V tomto novém světě budeš mít neomezenou volnost díky Remote Play, takže si užiješ hry i na obrazovce PC anebo Mac a nebudeš připoutaný k telce.

Nádech, výdech… hrdě se postav na hřiště, rozehraj hru a poraz každého s novým Playstationem 4 už od 27. 9. 2019 jen za 7 990 Kč!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů