basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Philips Sonicare For Kids HX6322/04

Kartáček Sonicare na dětské zoubky s hračkou zdarma

Naučte děti pečovat o svůj chrup už odmalička, efektivně a se spoustou zábavy! Stačí jim pořídit zubní elektrický kartáček Philips Sonicare For Kids. Díky němu si děti vybudují zdravé a správné návyky péče o zuby. A navíc je čištění zubů bude bavit – díky mobilní aplikaci, jejímž hrdinou je roztomilý pomocník Sparkly. Ten motivuje děti k samostatnému a delšímu použití zubního kartáčku. Kupte vašim nejmenším nový elektrický zubní kartáček Philips Sonicare For Kids se dvěma režimy čištění a jako dárek získáte plyšového Sparklyho.

Jak získat plyšovou hračku Sparkly?
1. V období od 13.8. – 31. 12. 2018 kupte dětem kartáček Philips Sonicare For Kids.
2. Do 21 dnů od nákupu zaregistrujte svůj produkt TADY a řádně vyplňte registrační formulář.
3. Do 30 dnů od registrace obdržíte od společnosti Philips poštou jako dárek plyšovou hračku Sparkly.

 

Více informací a úplná pravidla naleznete ZDE

Akce platí od 13.8. do 31.12.2018


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů