basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

A je to rovné! K parním generátorům Philips získáte peníze zpět!

Nejlepší na žehlení je… co je vlastně nejlepší na žehlení? Že odteď každý kousek pokrčeného oblečení vyrovnáte se šikovnými parními generátory Philips PerfectCare Elite! Parní generátor totiž není běžná žehlička. Proč? Šaty s ním vyžehlíte rychle, jednoduše a efektivně. Poradí si se záhyby i těch nejpevnějších materiálů, protože využívá silný parní výkon. Nikdy s ním nespálíte látku, dokonce ani když se trochu zapomenete a generátor na šatech přidržíte o něco déle. Nemusíte nastavovat teplotu, a protože je extrémně lehký, šaty vyrovnáte horizontálně i vertikálně, aniž by vás bolela ruka.

Ale máme pro váš něco ještě lepšího! K nákupu vybraných parních generátorů Philips PerfectCare Elite získáte peníze zpět až ve výši 1 200 ! Jak na to?

1. Kupte si jeden z vybraných parních generátorů Philips v době konání akce.

2. Nákup zaregistrujte na stránkách Philips nejpozději do 21 dní od nákupu.

3. Příslušná částka vám přijde na bankovní účet do 30 dní od vykonání platné registrace.

Úplná pravidla akce a výpis produktů s příslušnou hodnotou zpětného bonusu najdete na stránkách výrobce. Nepromeškejte akci, platí do 31. 5. 2020 a potom se vypaří!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů