basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Prodejny DATART jsou kvůli aktuálnímu dění uzavřeny. Stovku z nich jsme však proměnili na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme skladem tisícovky pečlivě vybraných modelů a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Dívejte se na TV s jistotou a zárukou na 5 let s Philips!Rozšiřte své možnosti filmových večerů s neuvěřitelným kontrastem díky Philips OLED televizím! Co je OLED technologie? OLED panel není podsvícený, ale sám vyzařuje světlo, a proto vám zaručí nejen nádherně tenký design či skvělé pozorovací úhly, ale hlavně perfektní sytost barev. Černá bude skutečně černá a barvy budou skutečně barevné. Tento precizní obraz vám přináší dlouhodobý vývoj a jednu z nejnovějších technologií, které posouvají hranice dokonalosti, aby byly vaše filmové zážitky co nejlepší. OLED je obraz budoucnosti! O tom vás přesvědčí i skvělá záruka 5 let ke koupi jednoho z vybraných OLED TV Philips.

Jak získat záruku 5 let ZDARMA?

1. Kupte si jeden z vybraných OLED TV Philips v době konání akce.

2. Zaregistrujte svou novou TV zde.

3. Nechte se unášet perfektními výhodami OLED TV.

Nečekejte, 5letá záruka k parádním OLED telkám se jen tak zdarma nerozdává! Úplná pravidla akce a seznam produktů, na které se akce vztahuje, najdete zde. Akce trvá do 30. 6. 2020!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů