basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Průlomové epilátory Philips IPL Lumea nyní se zárukou 90 dní na vrácení peněz

Toužili jste vždy po dlouhodobých výsledcích? S epilátory Philips Lumea jsou na dosah! Užijte si hladkou a hebkou pokožku bez chloupků, která vydrží neuvěřitelně dlouhou dobu (až 6 měsíců!). Světelná technologie IPL zajistí přirozené vypadnutí chloupku bezbolestným způsobem už za pár minut. Navíc výrazně zpomalí jeho další růst, takže tuhle proceduru budete absolvovat čím dál méně často. K dispozici je vám také bezplatná aplikace Lumea, ve které najdete řadu užitečných rad a tipů. Je to zkrátka hotová revoluce v boji proti chloupkům!

A co ještě? K epilátorům Philips IPL Lumea můžete nyní zdarma získat záruku 90 dní na vrácení peněz. Jak na to?

1. Zakupte si jakýkoliv z epilátorů Philips IPL Lumea v době trvání akce.

2. Do 21 dnů ode dne nákupu výrobek zaregistrujte na stránkách výrobce.

3. Nejpozději do 90 dnů ode dne nákupu vyplňte žádost o vrácení výrobku pomocí formuláře na stránkách Philips. Jiný způsob vrácení není možný.

4. Výrobek je možné vrátit pouze řádně vyčištěný, nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky a s kopií dokladu o nákupu.
 

Nezapomeňte, že nabídka 90denní záruky platí do 30. 6. 2020! Úplná pravidla akce a přehled produktů zařazených do akce najdete na stránkách výrobce.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů