basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Philips z vás udělá šviháka! Navíc s CashBackem až 500 KčDokonale upravený vzhled je pro každého gentlemana nutností. Přenechte starost o něj profesionálům v podobě multifunkčních zastřihovačů Philips. Hodí se pro úpravu vlasů a vousů v podobě bradky, plnovousu, strniště nebo knírku. Zbaví vás i nežádoucího ochlupení po celém těle. Takový pomocník vám doma určitě chyběl, co? A právě teď je na jeho pořízení nejlepší čas. K vybraným multifunkčním zastřihovačům Philips totiž získáte zpětný bonus v hodnotě až 500 Kč.

To beru! Jak CashBack získám?

1. Kupte si v době konání akce jeden z vybraných multifunkčních zastřihovačů Philips.

2. Zaregistrujte svůj nákup na stránkách výrobce nejpozději do 14 dnů od nákupu.

3. Příslušná částka vám bude poslána na váš účet do 30 dnů od provedení platné registrace.

Podrobná pravidla akce a konkrétní výše jednotlivých zpětných bonusů jsou k dispozici na stránkách Philips. Akce platí do 31. 5. 2020, nebo do vyprodání zásob.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů