basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Zvlhčovače vzduchu Philips s 45denní zárukou vrácení penězDýchejte svobodně! Ačkoliv se to mnohdy nezdá, ovzduší ve vašem domě či bytě ovlivňuje spoustu věcí. Pokud bojujete se suchým vzduchem a špatně se vám usíná, je načase s tím něco udělat. Vždyť čerstvý vzduch je tak osvěžující! V zimě ale nejspíš moc větrat nebudete a v létě se zase můžete potýkat s vysokou venkovní teplotou. Řešení je naštěstí jednoduché – zvlhčovače vzduchu od značky Philips! Pro tyto pomocníky je bezpečnost a čistota na prvním místě. Navíc šíří až o 99 % méně bakterií než ultrazvukové modely. Dejte sbohem alergenům!

Na vybrané zvlhčovače nyní můžete získat záruku vrácení peněz na 45 dnů zcela zdarma. Co je pro to potřeba udělat?

1. Zakupte si vybraný produkt do 31. 12. 2020.
2. Registrujte svůj nákup na stránkách výrobce do 21 dnů.
3. V případě, že chcete produkt vrátit, tak nejpozději do 45 dnů od nákupu odešlete žádost pro vrácení výrobku prostřednictvím webového formuláře.

Kompletní přehled výrobků, na které se akce vztahuje a také více informací naleznete na stránkách Philips.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů