basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Plazma je pasé, vítejte v OLED čase a vyhrajte Den s Panasonic!Když už se díváte, tak pořádně! Filmy si užíváme v té nejlepší kvalitě díky pokročilým technologiím, které si zvolil pro svou a naši budoucnost Panasonic. OLED technologie navazuje na preciznost plazem, ale posouvá je ještě o obrovský krok vpřed! Plazma je skvělá, dokud nezapnete OLED TV Panasonic. Nepřekonatelné barvy vykreslí váš svět do nejmenších detailů tou nejtemnější černou, nejživější bílou a nekonečným kontrastem, který rozšíří všechny obzory a zážitky z vnímání skvostných filmových děl. OLED je budoucnost! A jaká je budoucnost? Spolehlivá, kvalitní a s ohromnou výdrží!

S novou OLED však můžete získat víc než perfektní obraz budoucnosti! Kupte si vybranou OLED TV Panasonic a zapojte se do soutěže, ve které se hraje o jedinečnou exkurzi do výroby televizí, návštěvu pivovaru, kina a mnohé jiné! Stačí se zaregistrovat, vyplnit údaje i s dokladem o koupi a jste v soutěži!

Akce trvá do 22. 12. 2019!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů