basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Z obýváku přímo na stadionSvátek hokeje právě začíná. Nepoštěstí se vám dostat přímo do dějiště šampionátu? Nevadí, máme pro vás řešení – s televizí Panasonic OLED TV se totiž budete cítit, jako byste tam byli.

Na 55 palců velké obrazovce s rozlišením 3 840 × 2 160 pixelů vám neunikne žádný herní detail. Vychutnáte si každý pohyb v těch nejživějších barvách a ve spojení s prostorovým zvukem získáte pocit, že jste skutečně přímo na tribuně.

A protože i my jsme zapálení hokejoví fanoušci, můžete si u nás v rámci letošního mistrovství světa pořídit televizi Panasonic OLED TV za zvýhodněnou cenu. Tak to nepropásněte, nabídka platí do 2. 6. 2019.
 

Dresy na sebe, šály do ruky a Češi do toho!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů