basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Nový Samsung Galaxy A8

Galaxy A8 od Samsungu je moderní smartphone vyššího segmentu, který vás bude reprezentovat stylovým designem díky sázce na Infinity displej i prémiovými funkcemi a vysokým výkonem. Opírá se o 5,6palcový Super AMOLED displej s tenkými rámečky, jak velí dnešní trendy, a jemným rozlišením Full HD+. Doménou telefonu je pak celá řada funkcí z nejvyšších modelů – například zabezpečení pomocí čtečky otisku prstů i rozpoznání obličeje či skvělé fotoaparáty, které nadchnou i náročné uživatele sociálních sítí.

Telefon oproti předchůdcům výrazně zmenšuje rámečky a efektivněji využívá čelní plochu, což v kombinaci s ergonomickým zaoblením také znamená, že se lépe drží. Napomáhá tomu i sázka na prémiové materiály. Těšit se můžete také na dlouhou výdrž, o kterou se postará baterie s kapacitou 3 000 mAh a podporou technologie Fast Charging přes USB-C. Zároveň se jedná o vůbec první telefon řady A od Samsungu, který podporuje brýle Gear VR.

 


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů