basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Sport a život na zápěstí s novinkou Suunto 7Plnohodnotný život vám určitě dává zabrat, zvlášť když ho chcete zkombinovat se zdravým životním stylem a sportem. Na pomoc přicházejí nové smart hodinky Suunto 7, se kterými budete mít všechno pod dohledem přímo na zápěstí. Jediným stiskem tlačítka se dostanete k více než 70 módům. Sport už tak nikdy nezanedbáte a navíc budete sportovat efektivně. Díky GPS, která je dostupná i offline, vám hodinky zobrazí trasu běhu či jízdy na kole a spolehnout se můžete i na změření tepu. Nikdy se neztratíte a když si nebudete moct vybrat, kam byste se chtěli jít provětrat, zobrazí vám ty nejpopulárnější trasy. Příchozí hovory, zprávy anebo rychlé platby… to všechno máte se Suunto 7 díky podpoře Wear OS od Google, takže vám nic neunikne. Běhejte v rytmu motivační hudby, připojte si sluchátka k mobilu a hudbu ovládejte na zápěstí. Hodinky vás nebudou brzdit ve vašich dobrodružstvích, protože jsou odolné proti dešti, špíně, blátu či sněhu. Vyberte si ty, které lahodí vašemu oku a spolehněte se na výdrž až 48 hodin.

Spojte sport se životem jedinými hodinkami! Předobjednávky inteligentních hodinek Suunto 7 začínají 15. 1. 2020 a jejich prodej startuje 1. 2. 2020.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů