basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Suunto 5 - Víc než jen hodinkyUmí to desítku funkcí a vejde se to na zápěstí. Co je to? No přece chytré hodinky Suunto 5! Umí snad všechno, na co si vzpomenete: změří vám kroky, vzdálenost i spálené kalorie. Vždy vás budou informovat, jestli nejdete pozdě na schůzku, popř. vás ráno spolehlivě vzbudí. Zaznamenají ty nejlepší sportovní výkony, navigují vás v cizím městě a budou kontrolovat úroveň stresu i kvalitu spánku. A co je nejlepší? Na koupák či pláž je klidně můžete vzít s sebou – jsou do 50 m vodotěsné.

Je vám to málo? Propojte si hodinky se svým chytrým telefonem přes Bluetooth! Nemusíte se tak bát, že neuslyšíte telefon v tašce, na zápěstí vám přistanou všechna upozornění o příchozích hovorech, SMS, událostech, e-mailech… Hodinky Suunto 5 budou prostě takový váš anděl strážný.

Dobrá zpráva na závěr: s jedním nabitím získáte absolutní přehled o svých aktivitách na 14 dní!

 

Platnost akce: 17.6. – 31.7.2019


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů