basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Předprodej Huawei Nova 3

Sportovní sluchátka k předprodeji Huawei Nova 3 zdarma

Nový smartphone od Huawei přichází. Těšte se na zaoblený industriální design, 4 fotoaparáty, rychlonabíjecí baterii s kapacitou 3750 mAh, 128GB paměť a neuvěřitelně rychlý výkon. Představujeme Huawei Nova 3.

Mobilní telefon se pyšní 128GB vnitřní pamětí. Když vám to nebude stačit, můžete ji rozšířit až o dalších 256 GB prostřednictvím slotu pro microSD kartu. Navíc díky 4GB RAM a procesoru Kirin 970 je Huawei neuvěřitelně rychlý, responzivní a s maximálním výkonem.

S Huawei Nova 3 se z vás stanou mistři fotografie. Smartphone má 24Mpx + 16Mpx duální fotoaparát na zadní straně a 24Mpx + 2Mpx foťák na přední straně. Což pomáhá nejen při špatném světle, ale také například při funkci odemykání telefonu obličejem. Zadní fotoaparát navíc dokáže rozeznat a přizpůsobit se až 22 různých scénám a objektům.

Neváhejte a pořiďte si smartphone Huawei Nova 3 v předprodeji. Navíc jako dárek získáte sportovní sluchátka Huawei s bezdrátovou technologií Bluetooth, která rozhodně využijete nejen při sportu, ale také se stanou skvělým doplňkem vašeho nového telefonu Huawei Nova 3.

 

Akce platí od 20. 8. do 31. 8. 2018


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů