basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Nokia 8

Společnost Nokia patří mezi přední výrobce elektroniky na našem trhu. Značka nyní přichází se smartphonem Nokia 8, který se stane vašim neoddělitelným pomocníkem. Na první pohled vás zaujme luxusním designem, jenž skvěle doplní váš unikátní styl. Elegantní tenké tělo vám přesně padne do dlaně a zajistí pohodlné ovládání a práci na dotykovém displeji s úhlopříčkou 5,3". Samozřejmostí je vysoké rozlišení 2K, s nímž bude brouzdání internetem, hraní her či sledování videí ještě o třídu lepší a kvalitnější zábava.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů