basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Ještě jste nezachytili zimní světlo? Máme pro vás novinku Nikon ve slevěJeště stále máte šanci vyfotit si krásu zimní přírody a ušetřit s Nikonem a jeho skvělými slevami! A s úplnou novinkou Nikon Z50 + 16-50 VR + 50-250 VR zachytíte víc než kdykoliv předtím a navíc získáte slevu až 3 800 Kč! V jednoduchosti je krása a věřte, že jeho malý design v sobě skrývá obrovské možnosti. Připojte si jej přes Bluetooth či Wi-Fi a objevujte s 20,9Mpx CMOS snímačem každičký detail. Oči jsou obrazem duše, a proto má tato Nikon novinka inteligentní detekci očí a sériové snímání s frekvencí 11 sn./s. Využijete i dva rychloostřící objektivy s redukcí vibrací.

A co videa? První padající sníh vám učaruje na videu 4K/UHD s 30 sn./s nebo se zpomaleným záběrem až 120 sn./s. A to pořád není všechno! Kromě parádních slev totiž získáte i dárkový poukaz Nikon škola!

Akce platí do 15. 1. 2019, tak si cvakněte tu nejkrásnější akční zimu s Nikonem!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů