basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Pouze v DATART: mediaBOOK 14 za akční cenuTak takový notebook jinde opravdu nenajdete! Se sympatickým červeným mediaBOOK 14 se totiž setkáte jen na webu a v prodejnách DATART. Obdivuhodný poměr ceny a vybavení vás určitě dostane, za cenu 5 999 Kč totiž získáte spoustu uživatelských výhod. Tenký stylový notebook vás okouzlí lesklým displejem s jasnými barvami a rozlišením Full HD. Uvnitř něj tepe dvoujádrový procesor Intel Celeron, který s vámi spolehlivě udrží krok jak při surfování internetovými vlnami, tak při vyřizování e-mailů. Česká klávesnice doplněná o mnohá ulehčení i lehounká hmotnost 1,3 kg nového majitele určitě potěší.

To nejlepší ale teprve přijde – mediaBOOK 14 obdržíte s předinstalovaným operačním systémem Windows 10 Pro a zabudovaným antivirem! To nemá jen tak někdo! 


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů