basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

S interaktivními roboty MaDe je radost si hrátNadělte svým ratolestem pod stromeček chytrého kamaráda. Třeba s interaktivním robotem MaDe Zigy si rovnou i popovídají, jelikož zvládá nejen mluvit, ale také odpovídat. A není k tomu potřeba znát ani cizí řeč, protože robot rozpozná 17 českých příkazů a vět. Kromě toho se samozřejmě umí hýbat, chodit a tančit, k čemuž si může pustit tři písničky, které má v sobě nahrané. Robotická panenka ROBO Alive MaDe Sophie zase za pomoci LED osvětlení umí ve tváři zobrazit 20 různých výrazů a emocí. A ovládá také umění chůze, dokáže se totiž vydat do čtyř směrů.

Jsou vaši potomci spíše fanoušci fotbalu? V tom případě je pro ně hračka ROBO Alive MaDe Robofotbal jako dělaná. S dvěma roboty a celou sadou rozehrají nejeden velký fotbalový zápas. Jako správní robotrenéři si za pomoci dálkového ovládání hravě nastaví rychlost i hlasitost reakcí a utkání může začít.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů