basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

LG Cashback pracky susicky

Plánujete pořízení pračky, sušičky nebo pračkosušičky? Pak pro vás máme skvělou zprávu! S nákupem těchto velkých spotřebičů nyní můžete šetřit několikanásobně. Tak zaprvé – spoustu času navíc. Žádné věšení prádla a obavy, jestli nezačne za hodinu pršet. Navíc vás tento chytrý pomocník zbaví problémů s nevětranými prostory a plísní. A co výkonné pračky? Ty jsou připraveny i na alergiky. Šetrně se postarají nejen o čistotu prádla, ale zároveň jej zbaví prachu a alergenů … A pokud se obáváte malého prostoru, můžete si zvolit některou pračkosušičku.To je hodně výhod na jeden nákup, co říkáte? Tak si vyberte z níže vybraných spotřebičů ten, který vám do koupelny padne nejlíp a získejte zpět až 3 000 Kč!

Jak na parádní cashback? Snadno!

1. Kupte vybraný model LG pračky, pračky se sušičkou, sušičky nebo setu pračka + sušička.
2. Registrujte se do 14 dní od nákupu na této stránce.
3. Vyplňte důležité údaje a nahrajte doklad o koupi. Potvrzení o registraci vám zašleme e-mailem.
4. Po schválení vám do 1,5 měsíce od registrace dorazí na bankovní účet zpětný bonus.

Úplná pravidla akce najdete ZDE. Pozor, akce trvá jen do 10. 11. 2019!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů