basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Sportujte v rytmu novinek od JBL Under Armour

Na každý trénink si kromě sportovního vybavení balíte také sluchátka. Pokud na vás tenhle popis dokonale sedí, neměla by vaší pozornosti uniknout novinková sluchátka JBL Under Armour, která jsou pro sportovce jako stvořená. Bez problému odolají doslova i litrům potu a nevadí jim, ani když je vezmete na běh mezi kapkami deště.

Oblíbené rytmy vás u vybraných modelů budou na jedno nabití doprovázet až 16 hodin. A pokud budete chtít své sportovní výkony rozebrat s kamarády, sluchátka ani nemusíte sundávat z uší. Díky technologiím Bionic Hearing a Talk Thru je totiž v pohodě uslyšíte i přes ně.

Nejlepším výkonům třikrát zdar! 


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů