basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Svezte se na vlně skvělého zvuku se sluchátky JabraVyvinuta přímo na míru. Navržena pro aktivní životní styl. Sluchátka Jabra zkrátka ví, jak se dostat svým akčním posluchačům pod kůži. V minimalistickém provedení se totiž skrývají mnohé benefity.

Díky krytí IP57 jsou plně vodotěsná a odolná vůči potu, takže můžete vyrazit běhat klidně i v jarní bouřce. Užijete si přitom až 7,5 hodin nepřetržitého poslechu, s nabíjecím pouzdrem dokonce až 28 hodin. A že to bude nějaký zvuk! Do těchto malých sluchátek se vešly jak 6mm reproduktory pro překvapivě silné basy, tak intuitivní ovládání hlasitosti, stabilní bezdrátové připojení Bluetooth 5.0 či přizpůsobitelný ekvalizér. Hudbu si tak můžete upravit přesně podle svého gusta. Díky funkci HearThrough uslyšíte více toho, co slyšet chcete a naopak méně toho nežádoucího.

Křišťálově čistý zvuk – to jsou Bluetooth sluchátka Jabra v peckovém, ale nadupaném balení. Chcete je?


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů