basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Domácnost budoucnosti? Začněte s robotickým vysavačem iRobotZapomeňte na obyčejný úklid domácnosti, jak jste na něj nyní zvyklí. Značka iRobot představuje revoluční novinku Roomba i7. Díky unikátnímu systému navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint se robotický vysavač dokonale zorientuje v prostoru a zvolí vždy nejlepší techniku úklidu na podlahy i koberce. Navíc sám zvládne vysypávat sběrný koš, může se nabíjet během úklidu a bude s vámi komunikovat i v češtině.

Pořiďte si i vy iRobot Roomba i7 a zažijte revoluci v uklízení i u vás doma!

 

Akce platí od 1. 3. do 31. 3. 2019


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů