basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Dodatečná iBOD sleva 5 % na Letní výprodej

Pro získání slevy předložte v jakékoli prodejně DATART platnou registrovanou iBOD kartu, nebo nakupujte v e-shopu DATART.cz kde je potřeba být přihlášen pod Vaším uživatelským účtem, ke kterému je přiřazena Vaše iBOD karta a sleva Vám bude započítána ihned v košíku. Na jednu iBOD kartu je možné pořídit maximálně tři kusy a na jednu objednávku pouze jeden kus zboží určeného pro tuto akci.
Akce se vztahuje na celý sortiment zboží zařazeného do seznamu produktů na stránce DATART.cz/vyprodej2018 v termínu od 13.7. do 16.7. 2018.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů