basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

A je to tu! Konečně na vlastní oči uvidíte magický Honor

Novinku Honor 20 PRO jsme vám už představili. A víme, že od té doby si ji představujete ve své dlani. Kdo by takovému kouzlu odolal? Ty 4 magické foťáky, výkonný procesor Kirin 980 se 7 nm čipsetem… to všechno vás okouzlilo. Chcete zažít tu jistotu, kterou vám Honor nabízí s 8GB RAM a 256GB úložným prostorem. Už se těšíte na ten stylový design ve fantomově modré a fantomově černé. Už chcete porazit spoluhráče a zjevit se ve hře jako přízrak, kterého s GPU TURBO 3.0 nikdo nezničí. Tak nečekejte, skočte si pro to všechno hned teď! Čeká na vás i dokonalý virtuální zvuk surround 9.1. Všechno si můžete odemknout spolehlivým snímačem otisků prstů v boční stěně.

Sny je třeba si plnit. Prodej začíná už 15. 8. 2019.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů