basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

GoPro HERO7 se těší na vaše dobrodružství

Čeká vás léto plné dobrodružství a adrenalinu? Pořiďte si parťáka, který zaznamená všechny vaše skoky do vody, jízdu na kole po horských cestičkách, sjíždění divoké řeky a další akční výzvy.

Outdoorová kamera GoPro HERO7 je voděodolná do 10 m.  Účinná pokročilá stabilizace oceníte za každé situace, umí se přizpůsobit každému prostředí a slibuje, že vás bude poslouchat na slovo, a to doslova. Outdoorová kamera GoPro HERO7 má perfektní obraz (natočíte úchvatná 4K videa a 12MPx fotografie). Vytvářejte poutavá časosběrná videa během jakékoliv činnosti díky TimeWarp Video. Každý den s kamerou GoPro bude skvělý!

Kupte si outdoorovou kameru GoPro HERO7 Black za akční cenu!

 

Akce platí do 12. 8. do 18. 8. 2019 nebo do vyprodání zásob.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů