basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Žádné rosničky, na scénu přichází meteostanice GoGEN s prodlouženou zárukou!Tak třeba taková Meteostanice GoGEN ME 3257 vám na svém LCD displeji naservíruje nejen aktuální počasí, ale také animovanou předpověď na nejbližší dny. Budete mít také přehled o vnitřní a venkovní teplotě i vlhkosti. Díky propojení až se 3 teplotními čidly vždy víte, jak je třeba ve sklepě či garáži. Přehledná barevná obrazovka vám bude navíc věrně sloužit i jako budík a ukazatel aktuálního data.

Pro opravdové meteomilovníky tu máme ještě něco lepšího – Meteostanici GoGEN ME 3900! Ta je rovněž vybavena barevným LCD displejem, budíkem, aktuálním datem i ukazatelem vnitřní/venkovní teploty a vlhkosti. Zde ale nabízí jednu vychytávku navíc – pocitovou teplotu. Umí také bez problémů zaznamenat jak rychlost a směr větru, tak UV záření a intenzitu slunečního svitu. A to je všechno? Ale kdepak! Na displeji můžete sledovat také fáze měsíce! A na cestách nebo zkrátka mimo domov vám hravě pomůže chytrá aplikace.

Abyste se o svou novou meteostanici nemuseli bát, přidáme vám k ní 4letou záruku. Stačí se jen do 30 dnů od nákupu registrovat zde.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů