basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

GoGEN - Digitální vysílání

DAB/DAB+ Představuje nejnovější rozhlasové vysílání, a to digitální. Podobně jako se od analogových televizí postupem času přešlo k digitálním, tak i rozhlasové vysílání se začíná přesouvat do digitálního světa. Posluchači tím kromě kvalitního a čistšího zvuku získají další užitečné funkce a možnosti. Více informací k digitalizaci rádia a jeho výhody vysvětluje Karel Zýka z Českého rozhlasu ZDE.

Buďte na vlnách digitálního rádia.
Není nutné mít obavy, že DAB signál ještě není dostupný ve všech koutech naší republiky. Na digitálních přijímačích GoGEN naladíte i současné analogové vysílání.

 


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů