basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Samsung Galaxy A v prodeji

Smartphony Samsung Galaxy A7 a A9 již v prodeji

Přemýšlíte o vánočním dárku v podobě nového smartphonu? Ať už se díváte po mobilu pro syna nebo pro manželku, ideální volbou jsou nové smartphony Samsung z řady Galaxy A. Mají slušný výkon, kvalitní fotoaparát a nemusí se ani stydět za svůj design s tenkými rámečky.

Lákadlem může být třeba absolutní novinka Samsung Galaxy A9, která překvapuje čtyřmi čočkami fotoaparátu, díky nimž vyfotíte dechberoucí fotky, disponuje AMOLED displejem s Full HD+ rozlišením a 128GB vnitřní pamětí.

Pokud vás čtyři foťáky na Galaxy A9 neohromí, můžete si pořídit jeho kolegu, Samsung Galaxy A7. Smartphone s 6" Super AMOLED FHD+ displejem, 4GB RAM pamětí, 64GB vnitřní pamětí a trojitým fotoaparátem.

Vyberte si mezi smartphony Samsung Galaxy A svého favorita.

 


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů