basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Seznamte se s novými robotickými vysavači od ETYRobotické vysavače jsou v českých domácnostech čím dál populárnější. Chytří pomocníci už totiž dnes umí takové věci, že budete koukat. Všechny 3 modely zvládnou nejen vysávat, ale i mopovat, a to není zdaleka všechno! Jsou také vybaveny trojnásobnou filtrací s HEPA filtrem, který zachytí každou částečku prachu.

První zástupce vysavačů se jmenuje ETA Falco a ukrývá v sobě Li-Ion baterii s kapacitou 2 600 mAh, která mu zajistí až 120minutovou výdrž. 16 pohybových senzorů zajistí efektivní úklid – ten si můžete zvolit ze 4 režimů. Díky časovači navíc můžete přijít už do vyluxované domácnosti.

Model ETA Fido se postará i o úklid koberců s výškou vlasu do 10 mm a ze zmiňovaných robůtků je ten nejtišší. Kromě toho vám nabídne 3 režimy čištění, funkci odloženého startu a magnetickou zeď – můžete si tak vymezit místo, kde bude mít „zákaz vstupu“. Často to bývá třeba miska s vodou pro vašeho chlupatého mazlíčka.

Poslední model – ETA Raggio – budete ovládat skrz mobilní appku. Také je ten nejchytřejší. Kromě podlah a koberců s výškou vlasu do 1 cm je vybaven také laserovou navigací, tudíž pro něj taková přestavba nábytku není problém. Díky virtuální zdi si opět nastavíte zátaras jakéhokoliv tvaru.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů