basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Žehlete si vlasy bezdrátově s novinkou od DysonUrčitě to znáte. Žehlíte si vlasy a musíte dávat velký pozor na to, abyste žehličkou nepopálili kabel. S novou žehličkou na vlasy Dyson Corrale si už s kabely dělat starosti nemusíte, protože je bezdrátová (můžete ji však používat i s kabelem)! Nabijete ji do 70 minut a na nabití vám vydrží až 30 minut bez připojení k elektrické síti. Zbrusu nová žehlička Dyson Corrale také lépe udrží vlasy, takže z ní nebudou vypadávat. Díky tomu se vám podaří pramen vlasů krásně vyžehlit už napoprvé. Nemusíte je tak zbytečně vystavovat opětovnému teplu, čímž snižujete riziko jejich poškození.

Jaké má nová žehlička Dyson Corrale ještě výhody? Ukáže vám je sama. Dopřejte vlasům bezdrátovou a kvalitní starostlivost!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů