basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Pohodlná a bezpečná jízda s držáky FIXED Icon!



Trávíte spoustu času na cestách nebo dojíždíte každý den do práce autem? Pak už se vám určitě stalo, že vám někdo zavolal v tu nejmíň vhodnou chvíli. Hledat v plném silničním provozu mobil v tašce zavání pěkným průšvihem. Stejně tak pokud vaši cestu řídí navigačka, zatímco máte telefon třeba na klíně či v přihrádce na drobnosti. Tomu je teď ale konec! Máme pro vás totiž držáky na mobil FIXED Icon, se kterými se nebudete bát pohnout z místa.

A v čem že je tato vychytávka tak super? Díky 6 magnetům je model dokonale stabilní a nevytočí jej ani rychlá jízda, ani hrubý terén. Ať už si vyberete držák FIXED Icon do ventilace, nebo na palubní desku, můžete se spolehnout na jeho magickou sílu. Veškeré hovory i navigaci budete mít doslova u ruky! Integrovaný kloub navíc umožní nastavení úhlu telefonu dle vašeho přání.

Tak kam příště vyrazíte?


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů