basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

DJI Spark

Létání s dronem je neuvěřitelně zábavné. Najednou máte přístup do výšin, kam byste se sami nikdy nedostali. Jakmile ale chcete natáčet, nemůžete se starat o každou maličkost během letu. DJI Spark se proto snaží maximum svých funkcí a schopností automatizovat.

Umožňuje mu to kombinace různých senzorů. K určení polohy na mapě používá dron GPS a Glonass, nízko nad povrchem zase aktivuje VPS (vizuální poziční systém) složený z kamery a sonaru. Díky němu se DJI Spark dokáže zastavit ve vzduchu na místě i za mírného větru. Kameru však nepoužívá jen k natáčení Full HD videa, ale i detekci překážek v cestě. Dron inteligentně skenuje prostor před sebou a případné kolizi zabrání, což znamená o další starost s létáním méně.

Nejneuvěřitelnější je, jak malá kvadrokoptéra Spark je! Můžete si ji vzít na výlet, aniž by vám zabrala celý batoh. Z natáčení se tak stává civilní záležitost bez zbytečných příprav a plánování, takže v aplikaci dokážete vytvořit film zachycující atmosféru okamžiku.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů