basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Prodejny DATART jsou kvůli aktuálnímu dění uzavřeny. Stovku z nich jsme však proměnili na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme skladem tisícovky pečlivě vybraných modelů a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Káva s Gran Lattissima přináší ještě krásnější ránaVykročte do dne tou správnou nohou s podmanivou chutí a vůní z nového kapslového kávovaru Nespresso Gran Lattissima! Kávoholiky okouzlí kávovar skvělými funkcemi i elegantním designem. V uspěchaných ránech se bleskově postará o přípravu lahodného nápoje tak, abyste si stihli náležitě vychutnat smetanovou pěnu. S 9 tlačítky a recepty si určitě vyberete ten, který vám bude chutnat nejvíc. Nespresso profesionál s prodlouženou zárukou se ovládá jednoduše a intuitivně. Ranní životabudič připravíte opravdu jediným dotekem – díky podsvíceným tlačítkům dokonce i ve tmě!

Pro ty, kteří nedají dopustit na hebkou chuť mléčných specialit, má kávovar až 6 speciálních receptů. Tak už na nic nečekejte a objevte kouzlo kávového zrna právě teď!

 


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů