basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Prodejny DATART jsou kvůli aktuálnímu dění uzavřeny. Stovku z nich jsme však proměnili na internetové výdejny a otevřeno máme i přes velikonoční svátky, kromě Velikonočního pondělí.

DeLonghi - dárky k automatickým kávovarům


Ani vy si neumíte představit ráno bez oblíbeného šálku kávy? Tak to by ve vaší kuchyni neměl chybět kvalitní přístroj na její přípravu. Automatické kávovary DeLonghi jsou jednoduché na ovládání a připravíte si s nimi espresso, cappuccino i latte přesně podle vašeho gusta. Oblíbený nápoj si nyní navíc můžete vzít s sebou a zpříjemnit si tak například cestu do práce. K níže uvedeným kávovarům DeLonghi Magnifica totiž získáte sadu 3 termohrnků jako dárek. Hrnky jsou z limitované kolekce „Na cesty“ a zamiluje si je každý kávičkář!

Kupte si jeden z vybraných kávovarů DeLonghi a získejte stylové termohrnky na cesty i vy!

 

Akce platí od 11. 2. do 28. 2. 2019


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů