basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Krčí se vám prádlo? Není divu, chce se nechat vyžehlit od Braun

Máte dojem, že neděláte nic jiného, jen žehlíte? Zdá se vám, že ta kopa oblečení nemizí? Je na čase žehlit jinak! Určitě si teď říkáte, jak jinak se asi tak dá žehlit?! Věřte, dá. S nejvýkonnějšími parními generátory Braun máte teď všechno vyžehlené o polovinu rychleji než s běžnou žehličkou. Proč? Parní generátory Braun v sobě ukrývají ohromnou sílu a parní ráz. Pára se rozmisťuje rovnoměrně a s žehlicím systémem Braun CareStyle 7 Pro IS7156BK zdoláte všechny záhyby jedním tahem díky parnímu rázu 500 g/m. A co je ještě lepší? Ani se při žehlení moc neunavíte, protože žehlicí systém Braun CareStyle 7 IS7144BK je velmi lehký a skvěle se s ním pracuje. Nezapomeňte ani na bezpečnost. Po minutách nečinnosti se Braun CareStyle 7 IS7143WH automaticky vypne a nemusíte se bát žádné nehody. Navíc je jejich provoz velmi tichý, takže to stíháte i ve večerních hodinách a nikoho nezbudíte.

Dost bylo řečí, věřte nám a přesvědčte se, že jsou parní generátory Braun ty pravé. K nákupu totiž získáte záruku vrácení peněz až na 100 dní! Úplná pravidla akce najdete zde. Tato skvělá akce platí do 30. 9. 2019.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů