basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Braun vám dopřeje skvělý sestřih na zimuRychlá a precizní úprava vousů, vlasů, chloupků na těle… přesně po tom muži touží. Sen se změní na realitu se skvělými multifunkčními zastřihovači MGK značky Braun! Nestarají se jenom o vaše vousy a bradu, ale také o vaše tělo. Zastřihujte až 10 v 1 s multifunkčním zastřihovačem Braun MGK 7920! Vsaďte na spolehlivou baterii, která vydrží až 100 minut na jedno nabití. A abyste věděli, kolik vám zůstává, informuje vás LED indikátor. Využijete i praktický senzor, který sleduje hustotu vousů a podle toho si přizpůsobí výkon, aby byl výsledek co nejdokonalejší. I na délce záleží, proto v cestovním pouzdře najdete 8 nástavců až na 13 různých délek zastřihnutí. A co je nejlepší? Je 100% voděodolný, takže se upravíte i ve sprše.

Dopřejte si kvalitní sestřih, se kterým budu Vánoce ještě čarovnější!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů