basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Méně času na úklid, více na zábavu! Uklízejte efektivně s Bosch UnlimitedToužíte po krásně čisté domácnosti, ale nebaví vás trávit luxováním hodiny týdně? Stačí si pořídit toho správného pomocníka! O jednom takovém naštěstí víme… Je to Bosch Unlimited. Bezdrátový víceúčelový vysavač v elegantním designu vám usnadní úklid domu i auta. Už nebudete muset tahat šňůry po domě, ani nakupovat každý měsíc sáčky. Díky kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti hravě zatočíte s nečistotami na podlaze i na stropě.

Chcete, aby se čistotou skvělo i vaše auto? I o to se tyčový vysavač Bosch postará! S bohatým příslušenstvím a extrémně výkonnou baterií s provozem až 30 min. zvládnete každé luxování levou zadní.

Rozlučte se s prachem, přivítejte Bosch Unlimited!


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů