basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Buďte okouzlující, buďte prostě Bellissima!

Čeká vás důležitá schůzka, na které musíte bezpodmínečně vypadat skvěle? Tak to vezměte z gruntu a začněte od podlahy, v tomto případě spíše od hlavy. 
 
Dokonalý účes z vás totiž udělá královnu každé situace. Pro začátek zkroťte své mokré kadeře pomocí fénu Imetec Bellissima My Pro Ceramic, který díky střídavému motoru zajistí rychlé vysušení vlasů, aniž by došlo k jejich poškození. Poté účes vylaďte vlasovým kartáčem Imetec Bellissima My Pro Magic. Tento vlasový kouzelník se zároveň chlubí výhřevnými stranami, takže modelace účesu bude naprostá hračka.
 
A je tu finále! Toužíte po vlnách? Sáhněte po trojkulmě Imetec Beach Waves, jež umí vyčarovat jak nadýchané lokny, tak něžné kudrnky. Máte naopak náladu na rovný účes? Pak je tu pro vás vlasová žehlička Imetec Bellissima My Pro Steam. Využívá speciální parní technologii, díky které budou vaše vlasy hladké a lesklé jako nikdy dřív. 
 
Věřte, že teď bude váš účes středem pozornosti, ať přijdete kamkoli. 


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů