basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Designové audiosystémy Panasonic skvěle zní a dobře vypadají

Přemýšlíte o nákupu pořádného audio vybavení? Pořiďte si designovou novinku od Panasonic! Audiosystémy řady SC-HC nabízí širokou škálu barev a můžete je umístit jak na stůl, tak na stěnu. Také jsou skvělou volbou pro ty, kteří rádi poslouchají čistý a kvalitní zvuk, a zároveň si potrpí na dobře vyladěném designu. Kupte si jeden z níže vybraných audiosystémů SD-HC od Panasonic!

Navíc si na speciální webové stránce můžete prohlédnout, jak bude vybraný audiosystém slušet vaší domácnosti. Stačí kliknout na tlačítko „Do studia“. A nezapomeňte váš výtvor sdílet i s přáteli!  Je totiž možné, že ho uvidí i Ježíšek, a udělá vám pod stromečkem radost.

 

Nakombinujte si váš vysněný interiér a doplňte ho jedním z designových audiosystémů Panasonic!

 

Akce platí do 23.12. 2018


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů