http://www.datart.cz?newsletter=2009_08_27_27 Nezobrazuje-li se Vám tento newsletter správně, klikněte zde
Počítač: penál 21. století! Jestliže ještě před sto lety si školáci mohli vystačit s tabulkou a kouskem křídy, dnes už je počítač nezbytnou součástí studijní výbavy.

Představujeme vám tři zajímavé modely od Aceru, které jsou svými specifickými vlastnostmi šité na míru potřebám dnešních studentů.

notebook Acer Aspire 4810T-354G32Mn - 159990 Kč

Technologická novinka s extrémní výdrží baterky pro celodenní používání. Čtrnáctipalcový notebooky z řady Acer Timeline vydrží v provozu na baterie dokonce ještě déle, nežli malé netbooky! Více jak osm hodin v akci může být díky speciální inovaci od Aceru, jeho uživatelé jsou tak konečně osvobozeni od nutnosti tahat s sebou nabíječku jako kočka koťata. Notebook samotný navíc váží jen 1,9 kg. Technologie ComfyCool vylepšuje chlazení notebooku a jeho užívání je tak příjemnější. A díky úsporám elektrické energie je jeho provoz i ekologičtější!

PC/LCD Acer eMachines EZ1600 - 12990 Kč

Ideální vybavení pro studentský pokoj. Širokoúhlý osmnáctipalcový displej má přímo v sobě zabudovaný plnohodnotný počítač, včetně vypalovací DVD mechaniky. Odpadá nutnost skrývat pod stolem nevzhlednou krabici počítače a řešit spletitou kabeláž. EZ1600 vám pomůže ušetřit místo a díky displeji s poměrem stran 16:9 se výborně hodí také pro sledování filmů, i s podporou HD rozlišení.

netbook Acer Aspire ONE D250 - 7790 Kč

Vysoká mobilita a navíc i elegance. Ideální společník pro den strávený ve škole. Nízká hmotnost, malé rozměry, rychlý start a výdrž až sedm a půl hodiny: s tímhle netbookem je možné absolvovat všechny hodiny v rozvrhu a ještě se večer v posteli mrknout na film. Ethernetová i wi-fi konektivita, kamera, čtečka karet, mikrofon. Tohle není žádné šidítko, ale plnohodnotný počítač v téměř kapesním provedení. K dostání v rubínové a černé barvě.

Data na cestách - Značkové USB flash disky Kingston DataTraveler v pohledném modro-stříbrném provedení disponují důmyslně krytým konektorem. Díky tomu nehrozí, že ztratíte čepičku a konektor zůstane nechráněn jako u jiných flash disků. Vybrat si můžete ze tří variant velikosti flashové paměti.
4GB 279 Kč 8GB 499 Kč 16GB 899 Kč
PC služby v DATARTu - Při nákupu nového počítače přímo v prodejně Vám poskytneme službu PC START, která obsahuje všechny základní kroky k uvedení počítače a operačního systému do plného provozu.
Balík PC Start obsahuje: první spuštění a dokončení instalace OS Windows, zhotovení zálohy OS bezprostředně po prvním spuštění (DVD v ceně služby), instalaci, aktivaci a aktualizaci programů zakoupených v prodejně DATART, instalaci hardwaru (a jeho ovladačů) zakoupeného v prodejně DATART, jako dárek vám nainstalujeme i bonusové programy (s freeware nebo trial verzemi)
Cena služby: 750 Kč
V rámci PC služeb dále nabízíme zálohování dat, přeinstalování systému a řadu dalších úkonů, které se vymykají dovednostem běžného uživatele. Pomůžeme vám nainstalovat programy i hardware, umíme řešit softwarové problémy, zálohovat vaše data či odvirovat počítač.
DATART je na TWITTERu! Sledujte akční nabídky, tipy a rady účtu DATARTcz na Twitteru! Ptejte se nás, poradíme i pomůžeme s řešením nejrůznějších situací!
Uvedené ceny jsou včetně DPH, změna cen vyhrazena, za případné chyby neručíme.
Bližší informace Vám rádi poskytneme na zákaznické lince DATART (810 328 278) popř. je naleznete na www.datart.cz
Nepřejete-li si od nás nadále dostávat informace e-mailem, odhlašte se, prosím, zde.