http://www.datart.cz?newsletter=2009_06 Nezobrazuje-li se Vám tento newsletter správně, klikněte zde
Vybíráme ledničky; nechte se hýčkat prostorem a pohodlím moderních ledniček

Přestaňte se omezovat, na velikosti záleží

Stává se vám často, že musíte přerovnat půl ledničky, když si přivezete velký nákup nebo když si chcete schovat půlku šťavnatého melounu na druhý den? Nebaví vás ohýbat se až k podlaze, pro pár kostek ledu? Nechte se hýčkat prostorem a pohodlím moderních amerických (side by side) ledniček.

Fotoaparát zdarma k plazmovým televizorům Panasonic
Jakub vám dokáže poradit!

Společně se specialistou Jakubem Pařízkem z webu Ledničky.cz vám chceme ukázat, proč uvažovat o koupi amerických (side by side) ledniček.

S konkrétními dotazy, nejen k americkým ledničkám, se můžete obracet na Jakuba na diskusním fóru www.lednicky.cz/diskuse/

velký skladovací prostor

Mezi nové trendy v oblasti chlazení patří zvětšování vnitřního objemu ledničky při zachování vnějších proporcí spotřebiče.

Společnost Whirlpool nedávno uvedla na trh svou novou řadu chladniček, amerických ledniček i mrazáků, která má zvětšený vnitřní objem o 44 litrů! To vše při zachování stejných vnějších rozměrů jako předchozí modely a s ohledem na co největší úsporu energie. Proto v této řadě produktů můžete vybírat i modely s energetickou třídou A++.

Nové modely Whirlpool

jeden kompresor stačí

V současné době se u kvalitních ledniček nejčastěji používá systém s jedním kompresorem, elektroventilem a dvěma termostaty. Chladící okruhy jsou v tomto případě propojené a elektronický ventil přepouští chladivo dle požadavků jednotlivých termostatů. Tento systém tak poskytuje stejný komfort jako systém se dvěma kompresory.

Doporučujeme
WHIRLPOOL WBE3112 A+W Lednice kombinovaná
WHIRLPOOL WBE3112 A+W

Volně stojící dvoudveřová kombinace v bílém provedení se skleněnými policemi. Energetická třída A+.

9 000,- Kč
Na splátky: 0,- Kč
více

ELECTROLUX ENB32433X No Frost Lednice kombinovaná
ELECTROLUX ENB32433X No Frost

Mimořádně velký objem ve srovnání s vnějšími rozměry.

12 700,- Kč
Na splátky: 0,- Kč
více

Co vše umí americká (side by side) lednička?
Co vše umí americká (side by side) lednička? ovládání

Ovládání nejmodernějších chladniček je plně elektronické. Displeje informují o požadované/skutečné teplotě chladící i mrazící části, dovolují zapnout rychlomrazení či rychlochlazení a u modelů s nápojovým barem informují například o nutnosti vyměnit vodní filtr.

nápojový automat

Nápojový automat pomocí účinných filtrů přefiltruje vodu z vodovodního řádu, ze které připraví led (ve většině případů možno zvolit zda ve formě kostek nebo ledové tříště), a zároveň slouží jako zásobník nápoje.

doplňková výbava

Doplňkovou výbavou rozumíme především schránky s regulací vlhkosti, přepouštěním ledového vzduchu z mrazáku či schránky s regulací vlhkosti. Standardní je dnes například antibakteriální ochrana vnitřního prostoru chladničky. Za zajímavé prvky doplňkové výbavy zle považovat systémy odstraňující pach či deodorizéry pracující na principu ultrafialového záření.

domácí bar

Domácím barem nazýváme prostor ve dveřích chladničky s malými dvířky. Ten je určen pro uložení nápojů a drobných pochutin. Ty jsou tak neustále nablízku a pro jejich vyndávání není třeba otevírat hlavní dveře chladničky, což vede k úsporám energie.

jeden kompresor stačí

Americké chladničky mívají až na výjimky mrazící část v levé části a chladící v pravé. Co se týče vlastního vnitřního uspořádání dbejte na to, aby chladnička měla dostatek drobných přihrádek, držáků na lahve, a přihrádek pro zeleninu či maso (mohou být vybaveny přepouštěním ledového vzduchu z mrazící části, nebo systémy, jež zabraňují vysychání zeleniny).

Doporučujeme
WHIRLPOOL 20RI-D3L Americká chladnička
WHIRLPOOL 20RI-D3L

Velice příjemná a technologicky vyspělá americká chladnička, s nerezovým designem. Unikátní senzorová technologie 6. smysl odhalí i ty nejmenší teplotní výkyvy a upraví činnost kompresoru tak, aby byla co nejrychleji obnovena optimální teplota a zachovala se tak čerstvost a trvanlivost potravin.

28 900,- Kč
Na splátky: 0,- Kč
více

Základní instalace spotřebiče zdarma!

Při nákupu se nemusíte starat o dopravu ani instalaci spotřebiče.

Při nákupu na www.DATART.cz se nemusíte starat o dopravu ani instalaci spotřebiče. Velký spotřebič vám dovezeme na konkrétní místo v domě či bytě (ne za první dveře) a provedeme základní instalaci, odvezeme obaly a starý spotřebič k ekologické likvidaci. A to vše i o víkendu. Zdarma!

SIEMENS KG36VX27 Lednice kombinovaná
SIEMENS KG36VX27

Velmi úsporná chladnička s mrazákem vás navíc zaujme i svým příjemným designem a elegantním vnitřkem.

10 800,- Kč
Na splátky: 0,- Kč
více

PROLINE NW 90 Klimatizace
PROLINE NW 90

Klimatizační jednotka, určená pro místnosti o rozměrech okolo 25 metrů čtverečních. Elektronické ovládání.

5 990,- Kč
Na splátky: 0,- Kč
více

Objevte moderní technologie NO FROST

Technologie NO FROST zajišťuje v chladničkách rovnoměrnou cirkulaci vzduchu a díky tomu nenamrzají. NO FROST vám zaručí vždy snadný přístup k potravinám – už nikdy se nebudete muset prosekávat ke zmraženým potravinám. Chladničky není nutné odmrazovat, a to díky dvěma zařízením - bimetalovému termostatu a časovači.

Čtyři základní důvody, proč NO FROST chtít jsou:
1)

Už žádné namrzání

Funkce No frost umožňuje zachovat chladničku hygienicky čistou, bez zápachu, a tak je snadná i její údržba.

2)

Rovnoměrná teplota

Nucená cirkulace chladného vzduchu zajišťuje minimální teplotní odchylky.

3)

Rychlé chlazení

Vzduch uvnitř chladničky je rychle ochlazován a to zejména po otevření dvířek chladničky.

4)

Úspora

Na základě 3 výše zmíněných důvodů šetříte spotřebu energie a tím i svou peněženku.

JVC GZ-MG435 Digitální kamera
JVC GZ-MG435

Elegantní a štíhlá HDD/micro SD hybridní videokamera s 1,07 megapixelovým CCD snímačem, dotykovým ovládáním a 30GB HDD pro až 37,5 hodin záznamu. 1,07 Megapixelová snímací jednotka CCD.

8 190,- Kč více
Na splátky: 0,- Kč

NIKON COOLPIX S220
Digitální fotoaparát NIKON COOLPIX S220

Extrémně plochý fotoaparát s 10 miliony pixelů a pozoruhodně lehkým tělem, objektivem NIKKOR s 3x zoomem, 2,5palcovým LCD monitorem, automatickou volbou motivových programů, režimem vysoké citlivosti ISO.

3 990,- Kčvíce
Na splátky: 0,- Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH, změna cen vyhrazena, za případné chyby neručíme.
Bližší informace Vám rádi poskytneme na zákaznické lince DATART (810 328 278) popř. je naleznete na www.datart.cz
Nepřejete-li si od nás nadále dostávat informace e-mailem, odhlašte se, prosím, zde.