basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Nero

Můžete pít kávu jako způsob ranního probuzení, ale pokud hledáte i lahodnou chuť vypěstovanou z kvalitních kávových zrn, hýčkanou při pražení a balenou tak, aby aroma exotických dálek po cestě do vašeho šálku nevyprchalo, ochutnejte Nero. Jedná se o pečlivě tříděné směsi vybrané z plantáží celého světa, které seženete jedině v DATARTu, kam se dostaly až po dlouhém hledání té správné chuti. A že to bylo dlouhé hledání! Museli jsme totiž najít ty nejlepší kombinace zrn z celého světa a náležitě je upražit.
 
Ve snaze najít maximální kvalitu a chuť jsme nakonec oslovili rodinnou pražírnu Elicsire. Prvními výsledky, které jste mohli ochutnat, byly řady Premium a Crema. Až ty nám potvrdily, že se naše snažení ubírá správným směrem a další řada Single Origin na sebe nenechala dlouho čekat. Tu nám pro změnu praží Barzzuz. V jejích příchutích se můžete těšit například na čokoládou nadýchanou kávu z Brazílie, kořenitou Etiopii i 100% arabiku bez kofeinu. Navíc všechna balení jsou vybavená ventilkem pro uchování aroma.
 
Ať už si vyberete kteroukoli kávu Nero, budete mít jistotu, že vám zachutná.

Nejprodávanější produkty Nero

Zobrazit více produktů

Všechny produkty Nero

Šálek s podšálkem, cappuccino (355509)

Filtry a odvápňovače

Káva zrnková Nero Caffé Crema/Office,1 kg (406133)

Káva a kapsle do kávovarů

Zobrazit více kategorií
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů