basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Navitel

NAVITEL® je přední společnost se sídlem v Praze, zabývající se vývojem navigačních systémů pro automobilový průmysl po celém světě.

Portfolio produktů zahrnuje GPS navigace, záznamové kamery do auta, tablety, kombinovaná zařízení, autopříslušenství a stejně tak i vlastní navigační software.

Naše kamery disponují kvalitní moderní optikou, vynikají nočním viděním nebo pokročilými GPS funkcemi, navigace a tablety jsou vybaveny navigačním softwarem s přesnými mapami ve vlastním originálním designu s uživatelsky přívětivým prostředím. Autodoplňky jsou vyvíjeny tak, aby vám poskytly pohodlí a užitečnost ať je vaše cesta jakkoli dlouhá.

Společnost NAVITEL má servisní centrum v Praze, zákaznickou podporu v českém jazyce a všechny produkty jsou kompletně v češtině.

Nejprodávanější produkty Navitel

Zobrazit více produktů

Všechny produkty Navitel

Navigační systém GPS Navitel E700 černá (C2047024)

GPS navigace

Handsfree Navitel Solar Car BT

Handsfree pro mobilní...

Autokamera Navitel R1050 černá

Kamery do auta

Zobrazit více kategorií
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů