basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Mio záruka 3 rokyJezdíte autem téměř všude? Vybil se vám mobil, musíte za volantem vytáhnout mapu a nevidíte přes ni na cestu? Na to zapomeňte! Hodit se vám bude pomoc a druhý pár očí, které budou neustále sledovat cestu. Rozšiřte svoji výbavu vybranými produkty MIO a získejte záruku až 3 roky! S navigacemi se neztratíte a máte váš cíl rovnou pod nosem. Autokamery vám zaručí, že když už se stane na cestě cokoli, vy to budete mít na videozáznamu.

Jak získáte záruku?

1. Kupte si vybraný produktu v čase konání akce.
2. Přímo tady požádejte o prodloužení záruky o 1 rok (celková záruční doba bude tedy trvat 3 roky).
3. Už stačí jen nastartovat auto a vyrazit na bezpečné cesty, na kterých už nezabloudíte.

Buďte o pár křižovatek napřed a nezmeškejte akci. Trvá do 31. 12. 2019.

Mio záruka 3 roky

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů