basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

MIO soutež

Čeká vás velká výprava a rádi byste na ni s sebou vzali spolehlivého parťáka, který „v hlavě“ nosí všechny mapy anebo s přehledem zaznamená veškeré dění na silnici? Žádný problém, přesně takové spolucestovatele v podobě navigace nebo autokamery si totiž můžete vybrat u MIO. Navíc je teď na jejich pořízení ten nejlepší čas, jelikož se díky jejich nákupu můžete zapojit do soutěže o šest prima elektrokol v celkové hodnotě 200 000 Kč.

Jak se soutěže zúčastnit?

1. Vybrat si u nás z nabídky navigací a autokamer MIO tu nejlepší pro vás.
2. Svého favorita zakoupit a schovat si účtenku.
3. Odpovědět na soutěžní otázku ZDE.
4. Vyplnit on-line formulář včetně nahrání obrázku účtenky o koupi zařízení a sériového čísla z prodejního balení.
5. Těšit se na výhru. 

Akce platí od 15. 7. do 15. 9. 2019. Soutěží se celkem v šesti samostatných kolech, přičemž v každém kole dostanete novou otázku. Do soutěže se můžete zapojit opakovaně. Kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici ZDE.

 

Přehled jednotlivých soutěžních kol ZDE.

MIO soutež

Filtrovať môžete podľa:

 • Pouze produkty s dárkem
 • Značka
 • Bluetooth
  Wi-Fi
  Hlasové ovládání
  Další parametry
  Autokamera

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů