basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Mikrovlnné trouby Sencor

Mikrovlnné trouby

Nejprodávanější v kategorii

Pôvodná cena: 2 511 Kč | Aktuální cena: 1 666 Kč

Filtrovať môžete podľa:

Cena
1264-1264|1280-1280|1666-1666|1869-1869
Další technické parametryFiltrování výsledků
 • Dostupnost
 • Pouze produkty s dárkem
 • Dostupnost na prodejně
  Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
 • Značka
 • Vhodné pro kuchyně IKEA METOD
  Barva
  Vnitřní objem
  17-17
  Další parametery
  Mikrovlnný výkon
  700-700
  Ovládání
  Průměr otočného talíře
  24-24
  Displej
  Horký vzduch
  Parní vaření
  Gril

Nejprodávanější

| Aktuální cena: 1 869 Kč
Zobrazuji 1 - 4 ze 4

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Zbylo vám jídlo od oběda a máte na něj chuť i večer? Snadná pomoc, ohřejte si ho. Nahřívat troubu by však bylo neefektivní, pomalé a zbytečné, když máte mikrovlnku. Elektromagnetické vlnění prohřeje jídlo naskrz, takže se nemusíte bát, že by bylo horké jen na povrchu.

Tuto základní podmínku splní každá mikrovlnná trouba určená pro ohřev potravin. Můžete po nich však chtít i něco víc. Třeba mikrovlnné trouby s grilem umí (jak je patrné z názvu) i grilovat a docílit snadno křupavých obalů masa a šťavnaté zeleniny. Nejvyšší úrovní jsou multifunkční mikrovlnné trouby. Co umí? Rozpéct pečivo do křupava, pomocí vháněného horkého vzduchu fritovat s minimálním množstvím oleje, předehřát si vnitřní prostor jako v troubě, připravovat jídlo v páře a samozřejmě i rozmrazovat podle počtu programů.

Máte-li vybrané funkce, soustřeďte se na velikost udávanou průměrem vloženého talíře. Poté se zaměřte na detaily – jak dobře má mikrovlnka izolovaná dvířka? Ovládá se otočnými knoflíky (mechanické ovládání), nebo dotykovým displejem (digitální ovládání)? Používá dětskou pojistku? Jaký má výkon? Líbí se vám? Je samostatně stojící, nebo vestavná?

Až si odpovíte, stačí si jen vybrat oblíbenou značku mikrovlnné trouby: bude to Samsung, ETA, Sencor, Mora, AEG, Beko, Bosch, Candy, Concept, Daewoo, ECG, Electrolux, Gallet, Gorenje, HotPoint, Philco, Siemens nebo Whirlpool?

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______