basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Microsoft - chtějte od nového počítače víc AsusBaterka vydrží sotva pár hodin a webové stránky se načítají rychlostí šneka? V tom případě je čas vyměnit starý počítač za nový. Ten vám totiž bude šlapat na jedno nabití až 16 hodin a jeho rychlý chod si vezmou na starost SSD disky a procesory Intel 8. generace. Oproti starému se váš nový krasavec bude chlubit také moderním a tenkým designem.

Je nám však jasné, že rozhodnout se pro takovou životní změnu není lehké. Když ji ale uděláte nyní, vysloužíte si za tuhle odvahu navíc několik dárků. A to třeba software Microsoft Office 2019 pro studenty a domácnosti, software F-Secure SAFE pro 3 zařízení na 6 měsíců a monitorovací software Pinya Guard s licencí na 6 měsíců.

Tak šup, ten správný čas na výměnu starého počítače za nový nastal právě teď.

 

Akce platí od 10. 6. do 7. 7. 2019.

Microsoft - chtějte od nového počítače víc

Filtrovať môžete podľa:

 • Pouze produkty s dárkem
 • Značka
 • Bluetooth
  Wi-Fi
  LAN (Ethernet)
  Další parametry
  WEB kamera
  Podsvícená klávesnice
  Numerická klávesnice
  HDMI výstup

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
_______